Johnsen MW crop

Ny leder for systemer og løsninger hos Malthe Winje

Jim Martin Johansen(46) har tiltrådt stillingen som Manager System & Solutions i Malthe Winje Automasjon med hovedfokus på SCADA programvare fra ICONICS.

Jim Martin er sivil ingeniør ifra NTNU - Teknisk Kybernetikk. Han kommer ifra stillingen som Avd. sjef for prosjektavdelingen i Malthe Winje Automasjon, en avdeling på 50 prosjektingeniører som dekker flere markedsområder som byggautomasjon, samferdsel, vann - avløpsteknikk og energi.

Nøkkelkompetanse

Jim Martin har bred kunnskap innen elektro, automasjon og elkraftteknikk med fordypning i industrielle datasystemer. Han vil bidra med sin tekniske spisskompetanse innen overordnet driftskontroll med IKT- og ulike kommunikasjonsløsninger mangeårige erfaring med salg- og prosjektledererfaring for leveranser av store kompliserte automasjonsløsninger mot drifskritisk infrastruktur.

Arbeidsoppgaver

Jim Martin har med sin lange fartstid, siden 2006 i Malthe Winje en veldig god kunnskap om markedene og løsningene for SCADA programvare.

Malthe Winje har nylig overtatt som ICONICS (www.iconics.com ) sin salgskanal i Norge og produktporteføljen og videreutviklingen av markedet vil sammen med andre systeminegratører være en viktig del av vårt nye forretningsområde.

Neha Pardeshi

Prevas styrker laget med ny utvikler i Oslo

Prevas Norge fortsetter veksten med enda en viktig ansettelse for å imøtekomme økende aktivitet innen pågående leveranser og nye spennende prosjekter. I mars ønsket selskapet Neha Pardeshi velkommen som ny utvikler til Enterprise Asset Management-teamet (EAM) i Oslo.

Prevas cecilie Sjåvik crop

Prevas ønsker velkommen ny prosjektkoordinator

Cecilie Sjåvik har lang erfaring innen IT- og finansbransjen, spesielt innen administrasjon, kundeservice, salg, support, prosjektledelse og prosjektkoordinering. Hun startet i stillingen 2. desember.

WWW.HJETTIS.NO

Prevas øker staben i Kristiansand

Espen Hjetland startet sin reise på Elkem Fiskaa, de første årene som driftsoperatør, var tillitsvalgt og prosjektkoordinator. Jobbet så i teknisk stab som vedlikeholds-koordinator for Elkem Solar. og ble med da selskapet skiftet til REC Solar, og sto i stillingen som vedlikeholds-koordinator helt til REC Solar ble lagt ned i mai i år.

WWW.HJETTIS.NO

Prevas Norge øke teknisk stab

Bjørn Arve Nordli er en allsidig kar med lang industriell og teknisk erfaring. Han har jobbet i Equinor, Salmar Farming og Stella Polaris i stillinger som vedlikeholds/fagingeniør, teknisk leder og teknisk sjef. Han er allerede godt i gang med to nye EAM prosjekter hos oss.